Eniyihekim.com tecrübesiyle

DocPlanner ve DoktorTakvimi İşbirliği Hakkında Bilmedikleriniz

Kategoriler: medikal haber, sağlık

 

TR_blog_main_page 

 

Türkiye’de DoktorTakvimi.com markası ile hizmet veren, Avrupa’nın en büyük sağlık platformu DocPlanner, aldığı yatırımlar ve Doctoralia birleşmesi ile dünyanın en büyük online sağlık platformları arasına girdi.

(İlgili haber için tıklayın)

Türkiye'nin En Büyük Online Sağlık Platformu: DoktorTakvimi.com

Türkiye'nin en büyük online sağlık platfomu haline gelen DoktorTakvimi.com, online takvim yazılımı, soru & cevap bölümü, yorum ekleme, makale panelleri ile birçok açıdan kullanıcılar ve hekimlerin/uzmanların işini kolaylaştıran bir sistem haline geldi. Aylık 4 milyon kullanıcının ziyaret ettiği web sitesi, 2014 yılında DocPlanner ile yaşadığı birleşmeden sonra global ölçekte de adından söz ettirmeye başladı. Bu birleşmenin bir sonucu olarak eniyihekim.com olan ismini DoktorTakvimi.com olarak değiştiren web sitesi, aylık 4 milyon tekil ziyaretçisine, Türkiye’deki 181 bin hekimin/uzmanın tamamı hakkında araştırma yapma imkanı vermekte. DoktorTakvimi.com, Sağlık Bakanlığı’nın devlet hastaneleri için MHRS ile verdiği hizmeti, özel sağlık sektörü için sunmakta. Buna ek olarak DoktorTakvimi.com'da binlerce hasta yorumu ve sorusu yer almakta. 

İstatistiklerle DoktorTakvimi.com

 - Aylık 4 milyon tekil site ziyaretçisi

 - 181 bin hekim profili

 - Seçtiğiniz doktordan online olarak 2 dakikada randevu alma şansı

 - Binlerce hasta/danışan yorum ve sorusu

Online Sağlık Alanında Bir Dünya Devi: DocPlanner

DocPlanner, özel sağlık hizmeti alan hastaları ve bu hizmeti sunan klinik, hastane, doktor, diş hekimi, psikolog ve diyetisyenleri bulut tabanlı yazılımı Online Randevu Takvimi aracılığı ile buluşturan bir platformdur. Hekimler, internetteki profesyonel profillerini yönetmek, hastaların ve danışanların kendileri hakkında yazdığı yorumları okumak ve Online Randevu Takvimi sayesinde günlerini daha verimli (çağrı merkezi hizmeti ve randevu hatırlatıcıları gibi hizmetler sayesinde) yönetmek için DocPlanner hizmetlerinden faydalanmakta. Halihazırda şirket 19 ülkede profesyonel hizmet vermekte ve ayda 200.000 sağlık randevusu Online Takvim Yazılımı teknolojisi ile gerçekleştirmektedir.


                                     Siz de online takvimi keşfetmek için tıklayın

                                                   Online takvimi keşfedin »


 

2016 yılı içerisinde DocPlanner, hızlı büyümesi,  Avrupa’daki lider pozisyonu ve yeni pazarlara açılma planı ile yeni yatırımcıları bir kez daha yatırım yapmaya ikna edip, seri C yatırım turunda şirket Target Global’in liderliğinde, ENERN Investments ve EBRD’nin "Girişim Sermayesi Yatırım Programı" çerçevesinde katılımı ile 20 milyon dolar fon almıştı. (İlgili haber için tıklayın)

docplanner.png

Geçtiğimiz yıllarda her iki şirket de kendi ana pazarlarında güçlü birer aktör haline geldi. DocPlanner’ın aylık 8 milyon tekil ziyaretçisinin %90’ı Avrupa’dan gelmekte. Ayda 9 milyon tekil ziyaretçisi olan Doctoralia’nın İspanya’da ve başta Brezilya & Meksika dahil olmak üzere Latin Amerika ülkelerinde lider konumu bulunmakta. Birleşme sonrası DocPlanner, 17 milyon tekil ziyaretçiye, 19 pazarda müşteri kitlesine, 5 milyon sağlık profesyoneli ile dünyanın en büyük doktor veritabanına sahip hale geldi. Şirket şuanda 3 milyon kayıtlı hastaya hizmet veriyor. 

DocPlanner'ın hizmet verdiği ülkeler ise şöyle: Arjantin, Avusturya, Bulgaristan, Brezilya, Şili, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, İspanya, Macaristan, Endonezya, İtalya, Meksika, Peru, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Ukrayna. 

İstatistiklerle DocPlanner.com

Türkiye'de DoktorTakvimi.com olarak hizmet veren DocPlanner sektörde en iyiler arasına girdikten sonra dünya rekorlarını da kırmaya devam ediyor.

 -  1.176.000 milyon doktor profili
 -  8.194.000 aylık kullanıcı
 -  1.110.800 hasta yorumu

DocPlanner’ın kurucu ve CEO’su Mariusz Gralewski ise büyüme hakkında şunları söyledi: “Şirketlerin birbirini tamamlayan coğrafi yapıları ve çok iyi ekipleri bulunmakta. Güçlerimizi birleştirerek, farklı pazarlardaki başarılı uygulamaları ve doktor & hastalara daha da iyi yazılım çözümlerini küresel çapta sunabileceğiz.”


                                      Siz de online takvimi keşfetmek için tıklayın

                                                   Online takvimi keşfedin »

 

Göz atabilirsiniz:   

En çok okunanlar