Eniyihekim.com tecrübesiyle

Hekimler İçin Profillerinde Olmazsa Olmaz 5 Madde

 

profil-1.png

Gün geçtikçe hekimlerimizin internetteki varlığı artıyor. Hekimlerimiz için internetteki profillerinde olmazsa olmaz 5 maddeyi derledik:

1- Fotoğrafınızı ekleyin

İnternetteki profilinize fotoğrafınızı eklemek hekimlerimizin için oldukça gereklidir. Düşünün ki bir hastanız sizin isminizi hatırlamıyor ve çalıştığınız kurumun ismini yazarak sizi internette bulmaya çalışıyor, fotoğrafınızı görünce sizi hatırlaması ve bulması kolaylaşacaktır.

2-  Görev yaptığınız yeri güncelleyin

Görev yaptığınız kurumu mutlaka internetteki profilinize ekleyin ve bu bilgiyi sürekli güncel tutun. Yıllar önce görev yaptığınız bir yerin profilinizde şuanki iş yeriniz gibi gözükmesi hastalarınızı mağdur edecektir. 

3- Branş bilgilerinizi ekleyin

Görev yaptığınız branşla alakalı bilgileri regülasyonlara uygun olmak şartı ile ekleyebilirsiniz. Bu bölüme okuduğunuz okulları da girebilirsiniz.

4- İlgilendiğiniz hastalık bilgilerini girin

Branşınızla alakalı ilgilendiğiniz hastalık bilgilerinizi girmeniz profilinizi daha güncel yapacaktır. Örneğin; kulak, burun, boğaz bölümünde görev yapan bir hekimsiniz ve sadece kulakla ilgili hastalıklara bakıyorsunuz bunu profilinizde belirtmeniz hem hastalarınız hem de sizin için zaman kaybını engelleyecektir. 

5- Görev yaptığınız yerler

Profil bilgilerinize hangi sağlık kurumlarında görev yaptığınızı eklemeniz faydalı olacaktır. Bu bilgiler profilinizin daha dolu olmasını sağlayacaktır. 

DoktorTakvimi.com her doktora ayrı, özel bir profil hizmeti sunar. DoktorTakvimi.com'un verdiği hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız: 

                                   Tanıtım videosunu izleyin »

 

Göz atabilirsiniz:   

En çok okunanlar