Eniyihekim.com tecrübesiyle

Diş Hekimliği Gününüz Kutlu Olsun


Devamını gör »

Hekimler ve Uzmanlar İçin Yorum Cevaplama Sanatı


Profilinizdeki yorum sayısı giderek artıyor mu? Sevinmelisiniz, çünkü hastalarınız ve danışanlarınız sizi seviyor. DoktorTakvimi.com'a girilen yorumların %92’si olumlu!

Devamını gör »

DoktorTakvimi.com Profiliniz Online İmajınız İçin Neden Önemlidir?


 

Online imaj yönetimi internet dünyasının olmazsa olmaz süreçlerinden biri. Tanınmış kişiler, şirketler, kurumlar online imaj yönetimi konusuna oldukça önem veriyor. Online imajınız, kullanıcıların ve takipçilerinizin gözünde online ortamlarda nasıl bir izlenime sahip olduğunuzla alakalıdır. Bu yazımızda online imaj yönetimi konusunda DoktorTakvimi.com profilinizi nasıl kullanacağınızla ilgili bilgiler paylaşacağız.

Devamını gör »

Hekimler İçin 6 Adımda Regülasyonlara Uygunluk Testi


 
 

Bu yazımızda hekimlerin kendi web sitelerinde yaptıkları ceza almasına sebep olabilecek hatalara değineceğiz:

Devamını gör »

Özel Muayenehane Sahibi Hekimler İçin 5 Maddede Kolay Yönetim Rehberi


Ülkemizde özel sağlık alanının genişlemeye başlaması ile birlikte birçok hekim kendi muayenehanesini açmaya başlamıştır. Özel muayenehane sahibi hekimler, sağlık alanına ek olarak birden fazla alanı yönetmeye çalışmaktadır.

Devamını gör »

Hekimler İçin Profillerinde Olmazsa Olmaz 5 Madde


 

Devamını gör »

Ağız Diş Sağlığı Kuruluşları Hakkındaki Yönetmelikte Önemli Gelişme


Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti Sunulan Özel Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmelikle ilgili olarak Ankara Dişhekimleri Odası’nın açtığı davada verilen yürütmenin durdurulması kararında, Türk Dişhekimleri Birliği tarafından açılan davadan farklı olarak sağlık kuruluşlarının şube açmasına ilişkin kuralın da yürütmesi durduruldu.

Devamını gör »

Anayasa Mahkemesi'nden Doktorlara Müjdeli Haber

Kategoriler: sağlık haber

Anayasa Mahkemesi, özel muayenehanesi bulunan veya özel hastanede de çalışan üniversite öğretim üyesi doktorlara üniversite ödeneği ve ek ödeme yapılamayacağına ilişkin kanun hükmünü iptal etti.

Devamını gör »

Karında Unutulan Makasa Manevi Tazminat


Danıştay 15. Daire, bıçakla yaralanan bir vatandaşın ameliyatı sırasında sol karın boşluğunda unutulan ameliyat makasından dolayı hastanenin manevi kusurlu olduğuna karar verdi.

Devamını gör »

TTB Büyük Kongresi Yapıldı

Kategoriler: sağlık haber

 

Türk Tabipleri Birliği’nin büyük kongresi 10-12 Haziran 2016 tarihlerinde yapıldı. Etkin Demokratik TTB Grubu seçimi kazandı. 

Devamını gör »

   

En çok okunanlar