<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-K3XJ9P" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">
Eniyihekim.com tecrübesiyle

Eksiksiz hizmet paketi sizi bekliyor!

DoktorTakvimi ayda 4 milyon hasta ile iletişim kurmanıza fırsat veren profile ek olarak, profesyonel üyelikle beraber eksiksiz bir hizmet paketini devreye sokuyor. Hediye web sitesi,
rozet uygulamaları, çağrı merkezi desteği ve
hatırlatma servisleri ile eksiksiz hizmet paketi sizi bekliyor. 

Bu paket ile artık her şey daha rahat ve daha planlı!

Tanıtım videosunu izleyin!   Teklifiniz burada!

tr_product_01.png

Online görünürlüğünüze uzman bir destek verilsin!

DoktorTakvimi ayda 4 milyon hastanın sağlık profesyoneli arayışını gerçekleştirdiği Türkiye' nin lider online sağlık platformu konumunda ve tüm sağlık araması kombinasyonlarında ilk sıralarda.
Profesyonel üyelik ile hem bu trafiğin parçası olup online görünürlüğünze umzan bir destek alıyorsunuz hem de ayda 4 milyon hasta ile iletişim kurma şansı elde ediyorsunuz.

7gün 24saat çalışan online randevu takvimi ve çağrı merkezi ile
bu hastalara, danışanlara randevu verme imkanına da sahip oluyorsunuz.
Eksiksiz hizmet paketini devreye sokmanız da cabası!

Çağrı merkezi desteği ile iş yükünüz hafiflesin!

Sağlık profesyoneli olarak boş zamanlarınızda bile hastalardan, danışanlardan gelen aramaları cevaplamak zorunda kalabiliyorsunuz. Bu aramaları bir şekilde engellediğinizde
ise hafta sonu veya tatil dönüşlerinde yoğun bir
iş yükü ile karşılaşıyorsunuz.

Performansınızı düşüren bu iş yükünü haftanın 7 günü aktif bir çağrı merkezine devretmek istemez misiniz? Aramaları sizin verdiğiniz talimatlar doğrultusunda bilgilendiren çağrı merkezimiz, size daha rahat bir çalışma ortamı sağlayacak.

Çağrı merkezi telefonla randevu taleplerini de karşılayacak!

8:00 - 24:00

Haftaiçi 8:00-24:00, haftasonu ise 9:00-24:00 arası olmak üzere haftanın 7 günü çağrılar karşılanır.

99,5%

Ekstra bir durum olmadığı sürece bütün çağrılar karşılık bulur.

65%

Hatırlatma servisleriyle randevusunu unutanların sayısını %65 oranında düşürebiliyoruz.

mobilka.png
pl_dz_premium_2_11.png

Hatırlatma servisleriyle randevular unutulmasın!

Sağlık profesyonelleri için bir çalışma gününü planlamak verim açısından çok önemli ve bu planlamayı en çok sekteye uğratan şey ise randevusunu unutan hastalar, danışanlar. DoktorTakvimi olarak, online randevu takvimine sizin tarafınızdan işlenen ya da direk internet sitemiz veya çağrı merkezimiz aracılığıyla alınan randevularda hemen hatırlatma servislerinizi devreye sokuyoruz.

Hatırlatma servisleri hastalara, danışanlara randevularına 3 gün ve 1 gün kala hatırlatıcı aramalar yapılmasını, hatırlatıcı smsler yollanmasını sağlıyor. Burdan gelen cevapların size ulaştırılması da dahil tüm koordinasyon DoktorTakvimi ekibi tarafından sağlanıyor.

Böylece randevusunu unutanların sayısı %65 oranında düşüyor,
her şey daha planlı ve kötü sürprizler olmadan ilerliyor. 


40 bin

DoktorTakvimi üzerinden her ay ortalama 40 bin randevu oluşturuluyor. Randevu alanlar hatırlatma servisleriyle yönlendiriliyor ve kötü sürprizlerin önüne geçiliyor.

%2

Randevu kaydı DoktorTakvimi süreçlerine girenlerin randevularının gerçekleşmeme oranı sadece %2 ve bunlardan da önceden haberiniz oluyor.

Online görünürlüğün detaylarına kısa bir video ile göz atmak ister misiniz?

Detaylara göz atın!

Rozetler online kanallardaki etkinliğinizi geliştirsin!

Sağlık profesyonellerinin online kanallarda en yaygın olarak yaptığı çalışmalar bir web sitesi açmak ve/veya uzmanlıklarına yönelik bir facebook sayfası açmak. DoktorTakvimi olarak bu çalışmalarınızın karşılığını daha iyi alabilmeniz, online kanallardaki etkinliğinizi geliştirebilmeniz için rozet uygulamlarını geliştirdik.

Rozet uygulamaları sayesinde hem web siteniz üzerinden hem de facebook sayfanız üzerinden online randevu verebileceksiniz. Profesyonel üyeliğinizin bir parçası olan online randevu takvimi bir rozet görünümünde online kanallarınıza eklenecek ve etkinliğiniz gelişecek.

widget_comp2.png
www.png
pl_dz_premium_2_17.png

Hediye web sitesi online imajınızı tamamlasın !

DSağlık profesyonellerinin online kanallarda en çok yaptığı çalışma web sitesi açmak. DoktorTakvimi olarak bu ihtiyaca kayıtsız kalamadık ve profesyonel üyeliğe geçen herkese web sitesi hediye etmeye karar verdik.

Bu web sitesini diğerlerinden ayıran pek çok özellik mevcut. Hediye web siteniz 7gün 24saat online randevu verebilen takvimi ile beraber geliyor, regülasyonlara %100 uygun, size özel müşteri temsilciniz üyelikle ilgili her konuda olduğu gibi bu konuda da tüm organizasyonu üstleniyor ve en önemlisi bu sitenin tüm altyapısı DoktorTakvimi uzmanlarına emanet.

Online imajınız hediye web sitenizle tamamlanıyor ve hiçbir eksiğiniz kalmıyor!

pl_dz_premium_2_26.png

Eksiksiz hizmet paketinin detaylarını öğrendiniz. Size özel teklifi öğrenmek ister misiniz?

Formu doldurun ve gün içinde uzman danışmanlarımız size ulaşsın!

tr_product_01.png

DoktorTakvimi tarafından düzenlenen ücretsiz online eğitimlere katıldınız mı?
Online görünürlük, regülasyonlar ve online kanallarla ilgili her şey bu eğitimde. Tıklayın ve kaydolun!