SÖYLEŞİ
Dyt. Eliza Sabancı

Dyt. Eliza Sabancı'ya DoktorTakvimi ile uzun süredir devam eden iş birliği ile ilgili detayları ve bu birlikteliğin hayatında nasıl değişiklikler ortaya çıkardığını sorduk.

Cevaplarına göz atmak ister misiniz?

eliza sabancı

Dyt. Eliza Sabancı

Diyetisyen. 2013 yılında üstün başarı ile Yakın Doğu Üniversitesi Beslenme Diyetetik bölümünden mezun oldu. Kurum beslenmesi, Diyaliz Merkezi, Çeşitli Özel Hastanelerin Diyet Mutfaklarında ve Polikliniklerinde stajlarını tamamladı. Özel Adana Hastanesinde çalışırken aynı zamanda Özel Güney Adana Hastanesi ve Diyet Mutfakta da görev yaptı. Mesleğinde 3. yılında kendi kliniği Eliza Sağlıklı Yaşam & Diyet Merkezini açtı.

Profile Git

Sitemizin online randevu takvimini ve ek hizmetlerini (hatırlatıcılar, çağrı merkezi desteği, çağrı yönlendirme vb.) nasıl tanımlarsınız?

Sitenin online randevu takvimi çok pratik ve kullanışlı, severek kullanıyorum. Danışanlarım da hatırlatıcı mesajları çok seviyorlar.

“Asistanımla görüşüp randevu defterini kontrol etmek gibi uzun uğraşlar ortadan kalktı.”
eliza sabancı

Online randevu takvimi ve ek hizmetler hayatınıza ne gibi kolaylıklar ekledi?

Ofis dışındayken de istediğim zaman randevu boşluklarını görebilmek benim için çok kullanışlı oldu çünkü bu sayede biri randevu istediğinde asistanımla görüşüp randevu defterini kontrol etmek gibi uzun uğraşlar ortadan kalktı.

Ayrıca randevu sahiplerine tek tek mesaj atmaktan kurtulduk çünkü randevularını unutan veya saatini karıştıran danışanlar oluyordu.

Siz de mutlu meslektaşlarınıza katılmak ister misiniz? Teklifini Öğren