Yeni

Randevuların kontrolü tamamen sizin elinizde!

Online danışmanlık hizmeti ile yüz yüze görüşmenin riskinden kaçınarak hastalarınıza/danışanlarınıza yardımcı olun.

Koronavirüs salgını sebebiyle değişen koşullara ayak uydurmanız gerekiyor. Online Danışmanlık; hem sizin hem de randevuya katılanların sağlığı için riski ortadan kaldırsın. Üstelik online ödeme sistemi sayesinde sağlık hizmeti süreci baştan sona daha pratik hale gelsin.

Teklifini Öğren Tanıtımı İzle
Online danışmanlık

Kolay ve etkili bir çözüm sizi bekliyor!

ulaşılabilirlik
Her yerden ve cihazdan ulaşım

Online danışmanlık hizmetinizi kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı. Hizmetinize istediğiniz her an ulaşın.

sadelik
Gereksiz yüklemeler yok

Hizmeti kullanmak için bilgisayar ya da telefonunuza ek programlar indirmeden tek tıkla online görüşmeye bağlanın.

güvenli
Güvenli ve test edilmiş bir teknoloji

Hem sizin hem de hastalarınızın/danışanlarınızın verilerinin korunduğundan ve güvenli bir şekilde depolandığından emin olun.

Randevusu olanlar online danışmanlık hizmetini nasıl kullanıyor?

online danışmanlık Randevu günü seçer

Hasta/danışan, sadece online danışmanlığa özel takviminiz üzerinden müsait gözüken gün ve zaman aralığını seçerek tek tıkla randevusunu oluşturur.

online danışmanlık İhtiyaç duyulan bilgileri paylaşır

Hasta/danışan, randevu sürecinde ihtiyaç duyulacak bilgileri paylaştıktan sonra bir onay bildirimi alır. Bu bildirimin içinde görüşmenin gerçekleşeceği bağlantı linki yer alır. 

online danışmanlık Bağlantıya tıklar ve görüşme başlar

Hasta/danışan, randevu zamanı geldiğinde bildirimdeki bağlantıya tıklar. Görüşme karar verdiğiniz şekilde ya direkt olarak, ya da sizin yaptığınız online çağrı ile başlar.

Online danışmanlık hizmetine ayrılmış takviminizi kolayca kullanın!

Online görüşmelerinize ayrılmış bir takvim

Online danışmanlık hizmetini etkinleştirdiğinizde, profilinizle gelen standart takviminize ek olarak; bu hizmet için özel ayrılmış bir takvim profilinize eklensin. Online Danışmanlık hizmetiyle ilgili tüm randevular bu takvimde yer alsın.

İhtiyaçlarınızı tam karşılayacak özellikler

Takvimin tüm kontrolü sizde olacak şekilde; uygun günler, görüşmelerin uzunluğu gibi detayları siz belirleyin. Gününüzü rahat bir şekilde organize edin.

Hastalarınızı/danışanlarınızı takvime ekleme özgürlüğü

Takvim sadece sitemizdeki profiliniz üzerinden gelenlere ayrılmış değil. Siz de istediğiniz kişiyi online danışmanlık hizmeti kapsamında bu takvime ekleyin ve onunla online görüşme yapmaya başlayın. 

online danışmanlık

Online görüşmelerinizi ve takviminizi etkili bir şekilde yönetin!

Görüşme öncesinde bilgi paylaşımı

Görüşmeden önce hastanın/danışanın paylaşmak istedikleri varsa, talepleri randevu ekranı üzerinden ya da mesaj yoluyla size ulaştırabilir.

online danışmanlık
SMS hatırlatıcıları ve talimat bildirimleri

Randevusu olanlar randevularını unutabilir. Takvime girilen her randevu, randevusu olana SMS bildirimleri ile hatırlatılsın; kötü sürprizlerin önüne geçilsin.

online danışmanlık
Her randevuya özel bir link

Takviminiz üzerinden gerçekleşecek her online görüşme için ayrı ve o görüşmeye özel bir bağlantı oluşturulur. Bu sayede, en az yüz yüze olan randevular kadar güvenli bir görüşme gerçekleşir.

online danışmanlık
Kolay ödeme alma ayrıcalığı

Online ödeme sistemimizle hem ödemeleriniz ertesi gün hesabınıza yatar, hem de hastalar/danışanlar taksitli ödeme imkanlarından faydalanır.

online danışmanlık
online danışmanlık

Hastalarınızın/danışanlarınızın ve sizin verilerinizin güvenliği bizim için çok önemli!

Verilerinizin kontrolü sizde

K.V.K.K. çerçevesinde veri güvenliğinizi sağlıyoruz. Sistemimizdeki hasta/danışan verilerinin tam güvenliğini ve gizliliğini taahhüt ediyoruz. Buna ek olarak verinizin kontrolüyle ilgili asistanınıza tam yetki verebilirsiniz. Bu durumda verilerin güvenliği ve gizliliği ile ilgili sorumluluğu paylaşmış olursunuz.

Kullanışlı ve sorumlu

Hastalar ve danışanlar ile iletişiminizi siz yönetin. Çeşitli kanallarla arşivinize eklediğiniz iletişim bilgilerine sizin bilginiz ve izniniz olmadan hiçbir ileti gönderilmez.

Verileriniz bizimle güvende

Tüm verileriniz 256-bit şifreleme ile korunur ve yetkisi bulunmayan kişiler tarafından erişilemez. Ayrıca, Amazon Web Services bulut hizmeti sayesinde verilerinize istediğiniz her yerden ve herhangi bir cihaz üzerinden ulaşabilirsiniz.

online danışmanlık ile verileriniz güvende

Hizmetimizin detaylarını öğrendiniz! Şimdi de size özel teklifi öğrenmenin zamanı!
Size özel teklifi öğrenin