pl_dz_002_06.png

7/24 çalışan Online Takvim

Online Takvim'i kullanarak interneti olan tüm platformdan randevularınızı nasıl yönetebilirsiniz?

Gözat
pl_dz_002_09.png

Telefonla Randevu

Bakamadığınız telefonlar = kaçırdığınız hastalar. Sizin yerinize, hastalarla konuşma konusunda uzmanlaşmış temsilcilerimiz görüşsün.

Gözat
pl_dz_002_13.png

İnternetteki görünürlüğünüz

SEO ekibimizin güncel ve sürekli çalışmalarından yararlanın! Google'ın sevdiği profil yapısı sayesinde internette daha doğru ve etkin olarak bulunun.

Gözat
pl_dz_002_14.png

Size "özel" profil sayfası

Kullanabileceğiniz ek özelliklere gözatın ve sayfanızı diğer hekimlerden daha farklı kılın.

Gözat
pl_dz_002_18.png

7/24 çalışan Online Takvim

Tatil ekleyin

Tatile mi çıkıyorsunuz? Bu arada hasta bakamayacak mısınız? Tatile gittiğiniz günleri seçerek takvimde inaktif hale getirebilirsiniz.

İstediğiniz hastayı Online Takvim'e ekleyin

Sadece DoktorTakvimi'nden gelen hastalar mı takvimde tutuluyor? Hayır. "+ Hasta Ekle" butonu ile istediğiniz hastaları takvime ekleyip tek bir platformdan tüm hastalarınızı takip edebilirsiniz.

Kötü niyetli kullanan hastaları engelleyin

Randevu alıp kasten gelmeyen hastanız mı var? Takvimden engelleyin ve DoktorTakvimi'nden randevu oluşturmasına müsade etmeyin.

Çalışma şeklinize göre takviminizi kişiselleştirin

Tek tıklamayla takviminizi webde paylaşın. Hastalar randevu alabilecekleri aralıkları ve muayene şekillerini tamamen sizin belirlediğiniz şekilde tercih edebilsinler. Belirli hastalar ve testler için spesifik randevu süreleri belirleyip takvimi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Hatırlatıcı SMS

Her hastaya, randevusundan 1 gün önce hatırlatıcı SMS gider. Bu sayede randevusunu unutan hasta sayısını %65 oranında düşürebilirsiniz.

Tek tıkla randevuların tarihini değiştirin & iptal edin

Ertelemek veya iptal etmek istediğiniz randevu mu var? Tek tıkla size ait istediğiniz kuruma, güne ve saate yönlendirin. İsterseniz iptal edin. Hasta her değişiklikte sistem tarafından bildirim amaçlı SMS ve e-posta alacaktır.

Hem size hem resepsiyonunuza SMS bildirimi

Her yeni randevudan veya hasta tarafından iptal edilen randevudan anında haberiniz olsun. Hatta hem sizin hem de resepsiyonunuzun haberi olsun.


pl_dz_002_21.png

Telefonla Randevu

Biz sizin yerinize telefon eden hastaları cevaplarız ve takviminize ekleriz

Bütün telefonlara kendiniz bakmak zorunda değilsiniz. Sizin yerinize, hastalarla görüşme konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımız telefonları cevaplar, hastalarla görüşür ve eğer hasta randevu almak istiyorsa Online Takvim'inize otomatik olarak kaydeder. Eğer hasta çalışma saatleri dışında ararsa sisteme mesaj bırakabilir ve talebiyle ilgilenilir. Randevu merkezi hafta içi sabah 7'den, haftasonu ise sabah 8'den gece 12'ye kadar çalışır. Bu sistem sayesinde gelen çağrıların %99,5'i karşılıksız kalmaz. Unutmayın, sadece Profesyonel Üyeler telefon numarasını profile bırakabilir.


pl_dz_002_23.png

İnternetteki görünürlüğünüz

Arama sonuçlarında yukarıda yer alın 

DoktorTakvimi.com'un basit arama kutusunun arkasında çalışan zeki algoritma sayesinde profili dolu olan hekimler daha üst sıralarda yer alır. Profesyonel Üyeler bu bilgilerle tek tek uğraşmak zorunda değil. Bir kerede tüm bilgilerinizi danışmanınıza göndermeniz yeterli, gerekli işlemleri kendisi yapacaktır.

 

 

SEO birikimimizden yararlanın

Google'ın arama sonuçlarını sıralamasının bağlı olduğu bir algoritma var. DoktorTakvimi.com olarak sistemimizi bu algoritmaya sürekli olarak güncel tutuyoruz. Siz de Profesyonel Üye olun, Google'ın yukarıda listelediği bir profil sayfasına sahip olun.

 

 

Siz sorun, biz anlatalım:


pl_dz_002_25.png

Size "özel" profil sayfası

Hastalar ne kadar bilgi bulursa o kadar iyidir

Hekimlik geçmişiniz ve kendiniz hakkında daha fazla bilgiler ekleyebilirsiniz. Ücretsiz üyelikte aktif olmayan bilgileri (ödülleriniz, sertifikalarınız, bildiğiniz diller vb.) ne kadar çok girerseniz hastalar o kadar net bilgiye ulaşır. Ayrıca Profesyonel Üye'ler kendi fotoğraflarını ve muayenehane fotoğraflarını limit olmadan ekleyebilirler.

İletişim bilgileriniz

Profilinize telefon numarası koyabileceğiniz ve adreslerinizi harita üzerinde gösterebileceğiniz araçlar mevcut. Profesyonel Üye olmayan hekimlerin profil sayfalarına telefon numarası bırakabilmeleri mümkün değil.

Profesyonel Üye profili nasıl kullanılır? Görün:

Ücretsiz demo